"Rīgas meži" saņem NBS Goda rakstu par atbalstu militāro mācību "Saber Strike 2017" norisē

Drukāt

14.07.2017

Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas meži" piektdien, 14.jūljā, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) štābā svinīgā ceremonijā saņēma NBS kamandiera apbalvojumu - Goda rakstu - par sniegto atbalstu militāro mācību “SABER STRIKE 2017” norisē un lojalitāti Latvijas Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, kā arī sabiedroto valstu karavīriem.

NBS komanadieris Leonīds Kalniņš uzsvēra, ka militārās mācības "Saber Strike", kas Latvijā notiek jau kopš 2010.gada, šogad bija ievērojami plašākas un izgāja ārpus ierastajām robežām Ādažu poligonā, tādēļ norisinājās arī kaimiņos esošajos īpašumos, tajā skaitā SIA "Rīgas meži" apsaimniekotajās mežu teritorijās.

"Rīgas mežu" valdes loceklis Edgars Vaikulis norādīja, ka militāro mācību norisei atvēlētās teritorijas pēc manevru beigām un teritorijas infrastruktūras sakārtošanas mežu apsaimniekotājam nodotas ļoti labā stāvoklī, un NBS var paļauties uz SIA "Rīgas meži" līdzdalību un atbalstu arī turpmāk.

NBS apbalvojumu saņēma arī Valsts Zemes dienesta, Valsts Meža dienesta, AS Latvijas  Valsts meži, LELB draudzes, kā arī Ādažu, Carnikavas, Garkalnes, Ropažu, Skrundas novadu un citu pašvaldību pārstāvji.