“Rīgas meži” pieņem asinsdonoru stafeti no “Rīgas ūdens”

Drukāt
“Rīgas meži” pieņem asinsdonoru stafeti no “Rīgas ūdens”

11.07.2017

Akcijas "Donori nāk!" ietvaros no SIA “Rīgas ūdens” valdes priekšsēdētājas Dagnijas Kalniņas rokām simbolisko stafeti pārņēmis uzņēmums Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas meži”.

Neskatoties uz atvaļinājumu laiku, “Rīgas ūdens” darbinieki pagājušajā nedēļā izrādīja lielu atsaucību, piedaloties donoru dienā: Valsts Asinsdonoru centra mobilais autobuss, ka piektdien, 7.jūlijā, bija piestājis SIA “Rīgas ūdens” pārvaldes teritorijā, bija itin plaši apmeklēts, un Valsts Asinsdonoru centrs cer uz tik pat lielu atsaucību arī “Rīgas mežos”.
Diemžēl ne visiem, kas to vēlas, izdodas nodot asinis vai asins komponentus – daži varbūt pārāk nesen jau ir nodevuši asinis, citiem traucē zemais hemoglobīna līmenis vai citas veselības problēmas.
Valsts Asinsdonoru centra speciālisti izteica atzinību par piedalīšanos šajā akcijā, bet “Rīgas mežu” valdes loceklis Edgars Vaikulis apstiprināja, ka pie viņiem šī akcija nenoslēgsies – tiks meklēts nākamais uzņēmums vai struktūrvienība, kam nodot tās simbolisko stafeti. Šo akciju iesāka a/s “Latvijas gāze”, stafeti pārņēma SIA “Rīgas siltums”, bet pēc tam tā nonāca “Rīgas ūdens” atbildībā.