„Mežaparkā” iedegta Ziemassvētku egle un atklāta „Betlēmes pilsētiņa”

Drukāt
„Mežaparkā” iedegta Ziemassvētku egle un atklāta „Betlēmes pilsētiņa”

04.12.2015

Sagaidot Ziemassvētkus, 2015. gada 4. decembrī kultūras un atpūtas parkā „Mežaparks” iedegta krāšņa Ziemassvētku egle un atklāta „Betlēmes pilsētiņa”.

Foto: F64

Fotogalerija: "Ziemassvētku Betlēmes stāsts" un Eglīšu labirints "Mežaparkā", 2015. g. decembris

Lai dāvātu iedzīvotājiem tuvojošos svētku noskaņu, šā gada 4. decembrī SIA „Rīgas meži” Lielās estrādes nožogotajā teritorijā (ieeja caur estrādes 4. vārtiem) iededza krāšņu „Mežaparka” Ziemassvētku egli un atklāja „Betlēmes pilsētiņu”.

„Betlēmes pilsētiņa” ir svētku instalācija, kas pagājušajā gadā tapusi sadarbībā ar RTU Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūta studentiem. Instalāciju veido 30 finiera figūras dabiskajā lielumā – Jēzus, Marija, Jāzeps, trīs gudrie, zemnieki, eņģeļi un dažādi dzīvnieki – kamielis, ēzelis, govis un aitas. Visas figūras ir mākslinieciski apgleznotas, bet īpaši gaismas efekti radīs papildus siltuma un Ziemassvētku brīnuma noskaņu.

Blakus „Betlēmes pilsētiņai” atrodas arī lielā „Mežaparka” egle, kuras augstums sasniedz gandrīz 20 metrus. Egles galotni rotā spoža zvaigzne.


Plašāka informācija - SIA “Rīgas meži” mājas lapā www.rigasmezi.lv un “Mežaparka” “Facebook” lapā www.facebook.com/parksmezhaparks.

 

Informāciju sagatavoja: Inese Vikļuka, SIA “Rīgas meži” kultūras projektu vadītāja, inese.vikluka@riga.lv