Meža zinības Zilajos kalnos

Drukāt
Meža zinības Zilajos kalnos

31.08.2015

Lai labāk iepazītu apkārtējo vidi un mežā notiekošos procesus, meža apsaimniekošanu, koksnes iegūšanu un pārstrādi, visus interesentus Ogres Zilajos kalnos 18. septembrī gaidīs 13 Meža laboratorijas, kurās iespējams iemācīties ko jaunu un parādīt savas zināšanas par mežu. Īpaši aicināti jaunāko klašu (1.-4.kl.) skolēni.

Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūra “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa ”Zilie kalni” attīstības aģentūra” sadarbībā ar  SIA “Rīgas meži”, Ogres tehnikumu, SIA “Metsa Forest Latvia”, Latvijas valsts mežzinātnes institūtu “Silava”, Zemessardzes 54. inženiertehnisko bataljonu, Arboristu biedrību,  MKPC ”Pakalnieši” un citiem piedāvā izglītojoši praktisko nodarbību pasākumu mežā “Meža zinības Zilajos kalnos”.

Sākums 2015.gada 18.septembrī pulksten 9.30  Zilo kalnu slēpošanas trases Starta laukumā. Trases kopējais garums ap 2 km.  Lai paspētu darboties visās laboratorijās, jārēķinās vismaz ar 4 stundām. Laboratorijas darbosies līdz plkst. 15.00.  Nepieciešams ērts un laika apstākļiem piemērots apģērbs un apavi. Būs pieejams ugunskurs un piknika vietas līdzpaņemtā azaida notiesāšanai.

Lai skolas klase vai interesentu pulciņš varētu piedalīties “Meža zinības Zilajos kalnos ” pasākumā, līdz 11. septembrim jāreģistrējas, piesakoties pa e-pastu:  ieva.kraukle@ziliekalni.lv. Dalībnieku skaits ierobežots.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Sīkākai informācijai zvanīt pa tālruni 29455400, vai rakstīt uz e-pastu ieva.kraukle@ziliekalni.lv