Atpūtas iespējas

Drukāt
 • Atpūtas iespējas Rīgas mežos

  Atpūtas iespējas Rīgas mežos

  60 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu dzīvo gandrīz puse valsts iedzīvotāju – apmēram 1,2 miljoni cilvēku. Šim skaitam ir tendence arvien palielināties. Veiktie pētījumi liecina, ka Rīgas reģionu apmeklē arī 90 % Latvijas tūristu, kas rada papildus slodzi šai zonai.

  Lasīt vairāk
 • Apskates objekti Rīgas mežos
 • Cenas tīreļa purva taka

  Cenas tīreļa purva taka

  Līdz Cenas tīreļa purva takai var nokļūt, braucot pa Rīgas-Liepājas šoseju līdz norādei „Rubeņi”. Pēc apmēram 5 km gara brauciena pa asfaltētu un grunts ceļu nokļūstam T veida krustojumā, no kurienes redzams kūdras ieguves lauks. Lauka malā novietota norāde, ka te sākas purva taka.

  Lasīt vairāk
 • Ziemassvētku kauju piemiņas vietas

  Ziemassvētku kauju piemiņas vietas

  Pastaigu pa Cenas tīreļa purva taku var apvienot ar netālu esošo Ziemassvētku kauju piemiņas vietu apmeklējumu. Lai nokļūtu līdz tām, jābrauc pa Rīgas-Liepājas šoseju līdz tai pašai norādei „Rubeņi” un pēc pāris kilometru brauciena pa asfaltētu ceļu jānogriežas pie Antiņu brāļu kapiem, kuriem blakus būs redzama atpūtas vieta un betonēts bunkurs – kādreizējā medikamentu noliktava, kas būvēta 1917. gadā.

  Lasīt vairāk
 • Mangaļsala

  Mangaļsala

  Mangaļsala un tās mols ir iecienīta pastaigu vieta. Te var vērot savdabīgas jūrmalas un ostas ainavas un atrast arī dažu labu vēstures liecību.

  Lasīt vairāk
 • Darmštates priežu audze

  Darmštates priežu audze

  Dabas liegums "Darmštates priežu audze" atrodas Jūrmalā, blakus Ventspils šosejai, netālu no viadukta uz Jūrmalu. Tas dibināts 1977. gadā.

  Lasīt vairāk
 • Piejūras dabas parks

  Piejūras dabas parks

  Piejūras dabas parks ir trešais vecākais dabas parks Latvijā un dibināts 1962. gadā. Savu veco priežu mežu, kāpu un pludmaļu dēļ tā ir ļoti iecienīta atpūtas vieta.

  Lasīt vairāk
 • Beberbeķu dabas parks

  Beberbeķu dabas parks

  Beberbeķu dabas parks izveidots 1977. gadā. Parks atrodas Babītes pagastā, starp Piņķiem, Babīti un Beberbeķiem. Tā platība ir 243 ha.


  Lasīt vairāk
 • Ogres Zilo kalnu dabas parks

  Ogres Zilo kalnu dabas parks

  Ogres Zilo kalnu dabas parks atrodas netālu no Ogres, starp Daugavpils šoseju un Tīnūžu ceļu. Parks ir iecienīta ogrēniešu atpūtas vieta.

  Lasīt vairāk
LGR Blok ne najden: [google_analytics]
Current category is: [Atpūtas iespējas]. ID: [137]