"Mežaparka" objekti

Drukāt
 • Bērnu rotaļu pilsētiņa

  Bērnu rotaļu pilsētiņa

  2008. g. ar AS "Rietumu Banka" atbalstu "Mežaparkā" netālu no Zaļā teātra tika izveidota tolaik Latvijā lielākā rotaļu un sporta pilsētiņa un atpūtas laukums bērniem ar Somijā ražotām atrakcijām. Uz šo pilsētiņu apmeklētāji brauc pat no attālām Rīgas vietām. Šeit 1,5 ha platībā septiņās funkcionālajās zonās izvietoti 40 dažādi rotaļu un aktīvās atpūtas atrakciju elementi. Daļu teritorijas klāj grants, bet daļu – īpašs gumijas segums. Atrakcijas un trenažierus var izmantot kā visu vecumu bērni, tā arī viņu vecāki.

  Lasīt vairāk
 • Piedzīvojumu parks

  Piedzīvojumu parks "Mežakaķis"

  Viena no interesantākajām atpūtas vietām "Mežaparkā" ir piedzīvojumu parks "Mežakaķis", kas uzsācis darbu 2010. gadā un pieder privātam uzņēmumam. Tas paredzēts visu vecumu cilvēkiem, kuriem patīk aktīvs dzīves veids un uzturēšanās dabā.

  Par sezonas sākumu un darba laiku sīkāku informāciju skatīt www.kakiskalns.lv vai sazināties pa tālruni (+371) 67976886.

  Lasīt vairāk
 • Bezmaksas autostāvvieta

  Bezmaksas autostāvvieta "Mežaparkā"

  Bezmaksas autostāvvieta atrodas bijušās slidotavas teritorijā. Iebraukšana - no Meža prospekta puses (sk. plānu zemāk).  Lasīt vairāk
 • "UfoGolf Mežaparks"

  2013. g. "Mežaparkā" tika atklāts "UfoGolf Mežaparks" – pirmais disku golfa laukums Latvijā. Disku golfs ir spēle, kas līdzinās īstajam golfam, vienīgi šeit nepieciešams mest īpašus diskus, ar kuriem jātrāpa speciālos grozos.

  Par sezonas sākumu un darba laiku sīkāku informāciju skatīt www.ufogolf.lv.lv vai sazināties pa tālruni (+371) 27006118.

  Lasīt vairāk
 • Minigolfa laukums

  Minigolfa laukums

  Bijušajā karuseļu atrakcijas parka pļaviņā savas “durvis” apmeklētājiem ir vēris lielā golfa mazais brālis - minigolfs. "Mežaparka" minigolfa komplekss atbilst visiem Pasaules minigolfa federācijas noteiktajiem standartiem, un tajos spēles pamatus palīdz apgūt Latvijas vadošie minigolfa spēlētāji ar vairāk nekā divdesmit gadu pieredzi.

  Par sezonas sākumu un darba laiku sīkāku informāciju skatīt www.play4score.lv vai sazināties pa tālruni (+371) 26426337.

  Lasīt vairāk
 • Ķīšezera pludmale

  Ķīšezera pludmale

  Blakus "Mežaparkam" atrodas Ķīšezers, kas ir desmitais lielākais ezers Latvijā. Tā platība ir 17,3 km2, bet dziļākā vieta – 4,5 m. Kādreiz ezera ūdeņi tecēja uz Gauju, bet tagad – pa mākslīgi rakto Mīlgrāvi uz Daugavu.
  "Mežaparkā"
  atrodas neliela pludmale, kurai blakus iekārtota kafejnīca un laivu piestātne. Skaisto skatu uz Ķīšezeru var vērot, arī sēžot pie izturīga koka galda kādā no piknika vietām ezera krastā.

  Lasīt vairāk
 • BMX trase

  BMX trase "Mežaparks"

  2011. g. "Mežaparkā" tika atklāta Rīgas BMX trase "Mežaparks" – pašlaik lielākā BMX trase Latvijā. Eksperti to novērtējuši kā vienu no modernākajām BMX trasēm pasaulē. Trases tehniskais nodrošinājums un brauktuve atbilst visaugstākā līmeņa prasībām.

  Šī ir viena no divām Latvijas BMX trasēm, kurā iekārtotas paralēlas Pro sekcijas profesionāliem braucējiem. Blakus tām ierīkoti braukšanas celiņi amatieriem, bērniem un jauniešiem. Pirms virāžām izbūvēti slīpie lēcieni elites braucējiem. Trases veidotāji veiksmīgi iekombinējuši trasi starp kokiem, saudzējot apkārtējo vidi un mežu. Šeit norisinājušās kā vietēja, tā starptautiska mēroga BMX sacensības un BMX Pasaules čempionāta posmi.

  Par treniņu iespējām un citu noderīgu informāciju skatīt www.veloskola.lv vai sazināties pa tālruni (+371) 67473810.

  Lasīt vairāk
LGR Blok ne najden: [google_analytics]
Current category is: ["Mežaparka" objekti]. ID: [119]