N.Ušakovs atklāj Ziemas parka sezonu Mežaparkā

Drukāt
N.Ušakovs atklāj Ziemas parka sezonu Mežaparkā

13.02.2012

Svētdien, 12. februārī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs apmeklēja Mežaparku, lai oficiāli atklātu Ziemas parku Mežaparka Lielajā estrādē un piedalītos "Actimel" pikošanās čempionātā.

Fotogalerija: N.Ušakovs atklāj Ziemas parka sezonu Mežaparkā

Tāpat, ņemot vērā nesenās iedzīvotāju sūdzības, N.Ušakovs pārliecinājās, cik droša ir gājēju piekļūšana Mežaparka Lielajai estrādei pa Ostas prospektu un vai satiksme neapdraud ziemas atpūtas baudītājus. Pēc tam N.Ušakovs oficiāli atklāja gan ikgadējo "Actimel" pikošanās čempionātu, gan arī pašu Ziemas parka sezonu, lai gan praksē Ziemas parks strādā jau no šā gada 20.janvāra.

Lielās estrādes teritorijas lēzenajā uzkalnā, kur vasarā izvietotas skatītāju vietas, soli ir novākti un to vietā ierīkotas piecas dažāda garuma un konfigurācijas kameru nobraucienu trases, izmantojot mākslīgo sniegu. Ierīkots arī pacēlājs kameru nobraucieniem, 80 x15 m liela slidotava, 50 m gara slidošanas taka un 1,1 km garš slēpošanas aplis. Darbojas slēpju un slidu nomas punkts, kā arī ziemas kafejnīca "Cafe Park". Apmeklētāji, kuriem ir savas slidas un slēpes, Ziemas parka slidotavu un slēpošanas apli var izmantot bez maksas.

Ziemas parka izveidi Mežaparka Lielajā estrādē organizē SIA „Rīgas meži”, kas noslēgusi privātās partnerības līgumu ar SIA „Ziemas parks”.


Vairāk informācijas: www.ziemasparks.lv