Mazā stiprinieka ceļojums apkārt pasaulei Mežaparkā

Drukāt
Mazā stiprinieka ceļojums apkārt pasaulei Mežaparkā

22.05.2012

3. jūnijā Rīgā, Mežaparkā, notiks pasākums ģimenēm „Mazā stiprinieka ceļojums apkārt pasaulei!”, kas nu jau kļuvis par neatņemamu notikumu Rīgas bērniem un viņu vecākiem.

Jau piekto gadu biedrība „Par stipru Latviju” par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai organizē pasākumu, kura ideja ir dot iespēju ģimenēm ar bērniem pavadīt brīvo laiku kopā, piedaloties dažādās sportiskās un radošās aktivitātēs, apceļojot dažādas pasaules valstis, iepazīt to zināmākās vietas un izspēlēt nacionālās spēles.

Visas dienas laikā bērniem būs iespēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, stafetēs un konkursos, pārbaudot savu izveicību, ātrumu, domāšanu un citas bērnu attīstošas īpašības. Darboties varēs arī radošajās darbnīcās, kur varēs zīmēt, darboties ar plastilīnu un citām mākslinieciskām lietām.

Katrs mazais dalībnieks par dalību aktivitātēs varēs saņemt sponsoru un organizatoru sarūpētās dāvaniņas, kā arī pateicības rakstus.

Katru gadu apmeklētāju, dalībnieku skaits palielinās un tā ir lieliska iespēja atpūtu padarīt daudz interesantāku, piedāvājot iedzīvotājiem atraktīvu pasākumu visai ģimenei.

Sīkāka informācija par pasākumu biedrības „Par stipru Latviju” mājas lapā www.parstipru.lv

Tiekamies pasākumā!

 

Informāciju sagatavoja:

Liene Ozoliņa

Biedrība „Par stipru Latviju”

Mob. tel. 26439995

E-pasts: liene@sacensibas.lv