Lieldienas “Mežaparkā”

Drukāt
Lieldienas “Mežaparkā”

29.03.2016

Šā gada Lieldienu brīvdienās no 26. līdz 28. martam rīdzinieki un pilsētas viesi tika aicināti apmeklēt kultūras un atpūtas parku “Mežaparks”.

Foto: F64

26. un 27. martā plkst. 10.00-17.00 Ostas prospektā pie Lielās estrādes nožogojuma darbojās tirdziņš, kurā bija iespējams iegādāties mājražotāju un amatnieku darinājumus. Turpat blakus pļavā bija uzstādītas tradicionālās Lieldienu šūpoles un grīstavas.

Atpūtas alejas galā pie pagrieziena uz Lielo estrādi darbojās kafejnīca “Elizabete”. Tie, kuriem bija piemirsies paņemt līdzi uz “Mežaparku” Lieldienu olas, varēja tās iegādāties kafejnīcā, kur tās tika tradicionāli vārītas sīpolu mizās. Savukārt Lieldienās, 27. martā, kafejnīca “Elizabete” tāpat kā pirms gada piedāvāja iespēju nobaudīt uz vietas gatavoto Gigantisko omleti.

Blakus kafejnīcai ikviens varēja apskatīt brīvdabas ekspozīciju “Lauku sēta”, kurā bija redzami truši, mājputni, kazas un citi mājdzīvnieciņi. Šī ekspozīcija bija apskatāma visu Lieldienu brīvdienu garumā – no 25. līdz 28. martam.