Kontakti

  1. Rīgas Meži
  2. Centrālais birojs (arī korespondencei) Jūrmalas gatve 78d, Rīga, LV1029
  3. Juridiskā adrese: Ostas prospekts 11, Rīga, LV1034
  4. Tālr.: +371 67415710,
  5. Fakss: +371 67415726
  6. E-pasts: rigasmezi@riga.lv
Visi kontakti

Rīgas Sniega parka aktualitātes

Drukāt
Rīgas Sniega parka aktualitātes

30.01.2014

Kopš pagājušā gada nogales Rīgā ir viena vieta, kur vienmēr ir sniegs. Tas ir Rīgas Sniega parks kultūras un atpūtas parkā "Mežaparks", Lielās estrādes teritorijā. Rīgas Sniega parka operatori ir pazīstamā kalnu slēpošanas bāze „Žagarkalns”. Sniegs šeit tiek saražots ar sniega lielgabaliem, tādēļ, kaut arī Rīgā sniega nav, šeit tas vienmēr ir biezā kārtā pat atkusnī.

Fotogalerija: Rīgas Sniega parks, 2014. gada janvāris
(foto autori: Raivis Bergs, Ilmārs Mārciņš)


Lielajā estrādē, vietā, kur vasarā atrodas skatītāju sēdvietas, ziemā ir ierīkota kameršļūkšanas zona ar piecām sniega renēm, kuras var izmantot gan bērni, gan pieaugušie. Kameršļūkšana ir atrakcija, kas visiem sniedz lielu prieku. Lai šļūktu ar kamerām, nav vajadzīgas nekādas īpašas prasmes. Iesēdies tik speciālā piepūšamā kamerā un šļūc lejā pa īpašu trasi ar kalniņiem un virāžām!

Rīgas Sniega parkā darbojas arī pirmā kalnu slēpošanas un snovborda apmācības trase Rīgā. Tā ir 120 m gara nogāze ar ideālu slīpumu, kas piemērots slēpotāju un snoveru apmācībai - un it sevišķi bērniem. Uz nogāzes uzstādīti divi virves tipa slēpotāju pacēlāji - resnas virves, pie kurām slēpotājs vai snoveris var pieķerties ar roku un pilnīgi droši pacelties pa nogāzi uz augšu.

Sniega parka teritorijā ir plaša slidotava ar dabīgo ledu. Ja laika apstākļi atļauj, šeit var lieliski slidot.

Mežaparka estrādes zonā ir ierīkota arī distanču slēpošanas trase ( ~ 1 km aplis), kas ir noklāta ar mākslīgi saražoto sniegu.

Rīgas Sniega parkā darbojas inventāra nomas punkts, kur var iznomāt visu nepieciešamo.

Brīvdienās darbojas kafejnīca.

Brīvdienās darbojas slēpošanas un snovborda apmācības skola gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pēc iepriekšējas pieteikšanās ir iespējamas individuālās apmācības bērniem pie profesionāliem instruktoriem.
Sniega parks ir ideāli piemērots skolnieku grupu apmeklējumiem darba dienās. Skolēnu grupām ir īpašas cenas gan inventāra nomai, gan apmācībai.

Sīkāka informācija mājas lapā www.sniegaparks.lv

Tālrunis informācijai: 22006617