Kontakti

  1. Rīgas Meži
  2. Centrālais birojs (arī korespondencei) Jūrmalas gatve 78d, Rīga, LV1029
  3. Juridiskā adrese: Ostas prospekts 11, Rīga, LV1034
  4. Tālr.: +371 67415710,
  5. Fakss: +371 67415726
  6. E-pasts: rigasmezi@riga.lv
Visi kontakti

Swedbank un Nike Riga Run saka lielu paldies „Oranžā treniņa” dalībniekiem

Drukāt
Swedbank un Nike Riga Run saka lielu paldies „Oranžā treniņa” dalībniekiem

19.07.2013

Spītējot nelabvēlīgajiem laika apstākļiem pirms treniņa, 18. jūlija vakarā Mežparkā kā ierasts pulcējās vairāki simti Nike Riga Run treniņa dalībnieki. Šajā reizē lielākā daļa treniņa apmeklētāju līdzi bija paņēmuši mazlietotu sporta apģērbu un inventāru, kas, atsaucoties Swedbank aicinājumam, tika ziedots maznodrošinātām ģimenēm.

Fotogalerija: Nike Riga Run Oranžais treniņš Mežaparkā

Vakar Mežaparkā norisinājās īpašs “Oranžais treniņš”, kura mērķis ir paplašināt Nike Riga Run pamatideju – ziedot un palīdzēt citiem. Treniņa norises vietā īsā laikā  tika piepildītas trīs Swedbank īpašās ziedojumu kastes ar mazlietotu sporta apģērbu, apaviem un inventāru. Tas ir kā apliecinājums Nike Riga Run dalībnieku nesavtīgajai vēlmei palīdzēt grūtībās nonākušajām ģimenēm.

„Fonda “Ziedot.lv” un Swedbank vārdā vēlos pateikt īpašu paldies visiem, kuri piedalījās “Oranžajā treniņā”, ziedoja sporta inventāru, apģērbu un apavus. Mēs novērtējam ikviena ieguldījumu labdarības idejas atbalstīšanā, jo tikai kopā, viens otru atbalstot, mēs varam paveikt lielas lietas un iepriecināt līdzcilvēkus, kuriem ir nepieciešama palīdzība un sabiedrības atbalsts. Aicinu ikvienu 18. augustā Mežaparkā piedalīties Nike Riga Run, palīdzot Mazajām sirsniņām,“ aicina „Ziedot.lv“ Komunikācijas vadītāja Ilze Ošāne.

Pasākumā piedalījās arī vieni no šī brīža Latvijas labākajiem sportistiem – pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kā arī šķēpmetēja Līna Mūze, kuri arī ziedoja līdzatnestās sporta lietas. Sportisti atzina, ka viņiem ir svarīgi ne tikai gūt panākumus sportā, bet arī būt sociāli līdzatbildīgiem – gan iedvesmojot citus ar saviem darbiem, gan sniedzot palīdzību maznodrošinātām ģimenēm.

Par lielisku pierādījumu tam kalpoja Aleksandra Samoilova atnestais lielais mazlietoto sporta drēbju maiss. Sportisti, līdzīgi tāpat kā pārējie treniņa dalībnieki, kuri savā sporta tērpā bija iekļāvuši kādu oranžu elementu, pateicībā par ziedotajām mantām saņēma atraktīvas kartona brilles no Swedbank. Treniņa laikā kopā tika savāktas vairāk kā 3 kastes ar saziedotajām mantām.

Arī tu vari palīdzēt bērniem, piedaloties Nike Riga Run skrējienā 18. augustā. Reģistrācija dalībai kādā no Nike Riga Run disciplīnām turpinās interneta vietnē www.nikerigarun.lv, kā arī Nike un Sportland veikalos visā Latvijā. Dalības maksa šajā pasākumā tiek pilnībā  ziedota labdarībai.

Papildus informācja

Nike Riga Run ir lielākais sporta labdarības pasākums Latvijā, kur visi ieņēmumi no dalības maksām tiek novirzīti labdarībai – organizācijas Ziedot.lv projektam Mazajām sirsniņām. Pasākuma sauklis “Palīdzi skrienot!” vislabāk raksturo Nike Riga Run ideju: piedaloties palīdzēt sev, rūpējoties par savu veselību, tajā pašā laikā sniedzot atbalstu bērniem, kam liegts kustību prieks. Projekta ietvaros kopā četros gados savākti vairāk kā 40 000 LVL. Plašāka informācija par Nike Riga Run gaidāmo pasākumu ir pieejama interneta vietnē  www.nikerigarun.lv