29. aprīlī „Mežaparkā” sākas asfalta seguma atjaunošanas darbi

Drukāt
29. aprīlī „Mežaparkā” sākas asfalta seguma atjaunošanas darbi

26.04.2013

Šā gada 29. aprīlī kultūras un atpūtas parkā „Mežaparks” sākas asfalta seguma atjaunošanas darbi. Līdz ar to parka galvenajās alejās tiks apgrūtināta satiksme. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Darbi sāksies ar vecā asfalta frēzēšanu, lai sagatavotu pamatu jaunam segumam. Tos paredzēts uzsākt Ostas prospekta posmā (iebrauktuve no Viestura prospekta puses), virzienā no BMX trases uz Lielo estrādi.

Darbu gaitā paredzēts atjaunot asfalta segumu Ostas prospektā un parka alejās, kas savieno Lielo estrādi, Bērnu rotaļu pilsētiņu un kafejnīcu „Meža puķe”, kā arī asfalta segumu un gājēju ietvi posmā no kafejnīcas „Meža puķe” līdz Ķīšezera pludmalei.

Sakarā ar asfalta seguma atjaunošanas darbiem Ostas prospektā tiks apgrūtināta autosatiksme. Taču, tā kā atļautais braukšanas ātrums „Mežaparka” teritorijā ir 20 km/h, šīm neērtībām nevajadzētu būt pārāk lielām.

Sagaidāms, ka asfalta seguma atjaunošana tiks pabeigta līdz šāgada maija beigām. Līdz ar to pēc darbu beigām riteņbraucēji, rollerslēpotāji, skrituļslidotāji un citi „Mežaparka” apmeklētāji spēs godam novērtēt jaunā seguma priekšrocības. Līdz tam laikam SIA „Rīgas meži” atvainojas par sagādātajām neērtībām!