"Trušu karaliste" Lieldienās „Mežaparkā”

Drukāt

15.03.2013

Katru gadu kultūras un atpūtas parkā "Mežaparks" tiek svinētas Lieldienas un arī šogad, 31. martā, bijām parūpējušies par to, lai visiem mūsu ciemiņiem dāvātu Lieldienu prieku!

31. martā "Mežaparks" aicināja ciemos gan lielus, gan mazus Lieldienu svinētājus piedalīties mūsu rīkotajā svētku pasākumā, kas šogad norisinājās blakus zooloģiskā dārza ieejai, laukumā pie restorāna "Dabamamma""Mežaparka" Lieldienu tirdziņā varēja iegādāties dažādus gardumus un pašmāju amatnieku rokdarbus, kā arī citas interesantas lietiņas.
Lieldienu pasākumu "Mežaparkā" apmeklēja ap 8000 cilvēku.

Šajās Lieldienās mūsu ciemiņiem bija vienreizēja iespēja apmeklēt "Trušu karalisti" kultūras un atpūtas parkā  "Mežaparks", kas jau kopš piektdienas ar savu klātbūtni priecēja visus parka apmeklētājus.

Kas vienu gadu taisa Lieldienās šūpalas, un otru ne, tad to apsēž ļauni gari. /A. Broža. Naukšēni./ Lai ar mums tā nenotiktu, arī šogad devām iespēju visiem kārtīgi izšūpoties, lai vasarā nekostu odi un tie, kas īpaši daudz šūpojās, uz veselu gadu par miegu varēs vienkārši aizmirst!

 Fotogalerija: Lieldienas "Mežaparkā" 2013