Noslēdzies Nike Riga Run 2012

Drukāt
Noslēdzies Nike Riga Run 2012

27.08.2012

26.augustā Mežaparkā noslēdzās lielākais sporta labdarības pasākums - Nike Riga Run. Pasākumam bija pieteikušies 6670 dalībnieki, kuru dalības maksas tika ziedotas organizācijas "Ziedot.lv" projektam "Mazajām sirsniņām". Šādi izdevās savākt vairāk nekā 20 000 latu, kas dos iespēju palīdzēt 16 bērniem.


Fotogalerija: Nike Riga Run 2012 Mežaparkā

Sacensības četros sporta veidos (skriešanā, skrituļslidošanā, rollerslēpošanā un nūjošanā) astoņās disciplīnās norisinājās visas dienas garumā. Neilgi pirms 10 kilometru skriešanas un nūjošanas starta savu distanci veica arī "Mazās sirsniņas" – labdarības projektā iesaistītie bērni ar savām ģimenēm, parūpējoties par dienas emocionālāko mirkli.
Pasākuma dalībniekus un viesus ar saviem priekšnesumiem priecēja karsējmeiteņu un deju grupas, grupas "PeR" un "Lady's Sweet", kā arī dziedātājas Marta Ritova un Madary. Darbojās "LGK atrakcijas" piedāvātās izklaides, "Ziedot.lv" un "Swedbank" labdarības tirdziņš, "Avon" telts, "Sportland" un "Nike" tirdzniecības telts, "Veselības fabrikas" fitnesa vieta, "Sporta laboratorijas" telts un dažādas citas izklaides.
Ar katru gadu Nike Riga Run piedalās ievērojami vairāk dalībnieku un viesu. Šogad pasākumā piedalījās apmēram 15 000 cilvēku. Sacensību dalībnieki bija gandarīti par iespēju apvienot sportošanu un labdarību un solījās piedalīties pasākumā arī nākamgad. Reģistrēšanās tam jau sākusies mājas lapā

 www.nikerigarun.lv.

Turpat arī papildus informācija un sacensību rezultāti.