Lady Gagai darinātais koka tērps apskatāms Mežaparkā izstādē „Iepazīsties – koks!”

Drukāt

24.08.2012

SIA „Rīgas Meži” informē, ka no 1.septembra Mežaparka Lielās estrādes telpās izstādē „Iepazīsties – koks!” publiskai apskatei izvietots jauno latviešu dizaineru darinātais koka tērps, kurš tika sagatavots kā pārsteigums popdīvai Lady Gaga pirms koncerta 23.augustā Mežaparka Lielajā estrādē.

Izstāde atvērta sestdienās no plkst. 11.00 līdz 18.00.

Ar koncertu rīkotāju aģentūras FBI starpniecību Lady Gaga atzina, ka bijusi pārsteigta par unikālo kleitu, un pateicās tērpa dizaineriem, īpaši uzsverot mākslinieku uzdrīkstēšanos izpausties tik radošā un iedvesmojošā veidā. Diemžēl konstrukcijas un izmēru dēļ tērpa transportēšana lielākos attālumos ir sarežģīta, tāpēc koka kleita arī turpmāk atradīsies telpās, kurās 23.augustā Rīgas koncerta laikā bija izvietotas Lady Gaga ģērbtuves.

Koka tērpa autori ir Latvijas Mākslas akadēmijas studenti Kristaps Priede, Renāte Vītola un Rasma Pušpure. Veidojot unikālo kleitu, mākslinieki centās iedzīvināt Lady Gaga īpašo temperamentu un unikalitāti, kā tērpa vienojošo elementu izvēloties koku, jo Lady Gaga ģērbtuves tika iekārtotas meža nozares izstādes „Iepazīsties – Koks!” telpās.

Tērpa redzamākā daļa izgatavota no izliektām bērza finiera loksnēm, bet kopējo noskaņu papildina debeszils bodijs un stilizēti misiņa ripzāģi. Savukārt visu konstrukciju kopā satur īpašas siksnas.

Informāciju sagatavoja: SIA „Rīgas Meži” daļas „Mežaparks” vadītāja Elga Zēģele.

Papildus informāciju sniegs: Kristaps Ceplis, Latvijas kokrūpniecības federācija tālr. 25908122