Piesakies izstādei „Padomju cilvēka sapnis”!

Drukāt
Piesakies izstādei „Padomju cilvēka sapnis”!

Pieteikties var līdz šā gada 14. jūnijam plkst. 13.00!

2013. gada 15.jūnijā kultūras un atpūtas parkā „Mežaparks” jau trešo gadu pēc kārtas notiks padomju auto šovs un sacensības „Dzintara Volga”, kas bija vienas no prestižākajām auto sacensībām bijušajā Padomju savienībā. Šogad pasākums solās būt vēl aizraujošāks, jo „Dzintara Volgai” aprit 50 gadi!
Pasākuma laikā ikviens interesents varēs Mežaparka Lielajā estrādē vērot Volgu un Žiguļu sacensības, padomju laika estrādes „zvaigžņu” uzstāšanos, nobildēties padomju laika fotoateljē un pamieloties bufetē.

Pirmo gadu „Dzintara Volgas” ietvaros norisināsies vēsturisko padomju laika spēkratu izstāde”Padomju cilvēka sapnis”, kurā piedalīties varat arī Jūs. Padomju laikos iegādāties žiguli vai pat volgu bija viens no lielākajiem ļaužu sapņiem. Izstādei pieteikt var automobiļus, motociklus vai mopēdus, ja tie ir ražoti sākot no 1945. līdz 1990. gadam bijušās Padomju Savienības republikās.

Ja jūsu spēkrats atbilst norādītajām prasībām un vēlaties kļūt par izstādes dalībnieku viss, kas jums jādara, jāatsūta uz e-pastu info.mezaparks@gmail.com:

1.      Fotogrāfija, kurā redzams tieši jūsu spēkrats!

2.      Neliels aprakstu par konkrēto spēkratu (ražošanas gads, tehniskā specifikācija)

3.      Stāsts par to, kā kļuvāt par šī spēkrata īpašnieku (Kad kļuvāt par tā īpašnieku? Cik grūti bija pie tāda tikt? Priecāsimies, ja dalīsieties ar kādu citu interesantu informāciju, atgadījumu, kas saistīts ar šo spēkratu.)

Gaidiet, kad mēs ar jums sazināsimies!

Izstāde „Padomju cilvēka sapnis” vienuviet pulcēs daudzus vēsturisko padomju laika spēkratu kolekcionārus un cienītājus, tādējādi tiks nodibināti jauni kontakti un pavērsies jaunas sadarbības iespējas!

Jūs saņemsiet 4 ielūgumus uz „Dzintara Volgu”.
Pasākuma ietvaros noskaidrosim, kurš no visiem izstādes spēkratiem izpelnīsies vislielākās apmeklētāju simpātijas un iegūs apmeklētāju simpātiju balvu (Karcher augstspiediena mazgāšanas iekārtu).


mso-tstyle-colband-size:0;