Telpu nomas sludinājums

Drukāt

06.09.2023

“SIA “Rīgas meži”, atbilstoši 29.10.2013. Ministru kabineta noteikumos Nr. 1191 “Kārtība, kādā publiska persona nomā nekustamo īpašumu no privātpersonas vai kapitālsabiedrības un publicē informāciju par nomātajiem un nomāt paredzētajiem nekustamajiem īpašumiem” noteiktajam, paziņo par nepieciešamību nomāt telpas un zemi  daļas “Dārzi un parki” vajadzībām.

Viens plānotais nomas objekts ir darbinieku uzturēšanās telpas ar saimniecības ēku, ar vēlamo atrašanās vietu Brasas apkaimē, otrs plānotais nomas objekts ir teritorija (zeme) Purvciema apkaimē. Nomas objektiem izvirzītās prasības noteiktas nomas sludinājumā noteiktajās prasībās.

Persona, kura vēlas piedāvāt nomai nekustamo īpašumu,  iesniedz SIA “Rīgas meži” piedāvājumu atbilstoši sludinājumā noteiktajām tehniskajām prasām.  Piedāvājums jāiesniedz līdz 09.10.2023. plkst. 10.00 slēgtā aploksnē SIA “Rīgas meži” centrālajā birojā Ojāra Vācieša ielā 6, k-1, Rīgā (darba dienās laikā no plkst. 9.00 līdz 17.00) , uz kuras norāda iznomāšanas pretendentu un atsauci uz SIA “Rīgas meži” nomas sludinājumu. Vai nosūtot pa pastu uz norādīto adresi, vai nosūtot parakstītu ar drošu elektronisko parakstu uz elektroniskā pasta adresi izsoles@rigasmezi.lv (tematā norādot atsauci uz SIA “Rīgas meži” nomas sludinājumu).”

Pievienotie faili

LGR Blok ne najden: [google_analytics]
Current category is: [Konkursi]. ID: [49]