Rīgas mežu" apgrozījums pērn pārsniedzis 18 miljonus eiro

Drukāt
Rīgas mežu

21.02.2018

Rīgas Pašvaldības SIA "Rīgas meži" apgrozījums pērn pārsniedzis 18 miljonus eiro, aģentūrai LETA sacīja uzņēmuma valdes loceklis Edgars Vaikulis.

"Operatīvā informācija rāda, ka apgrozījuma faktiskā izpilde ir 18,4 miljoni eiro," sacīja Vaikulis, piebilstot, ka vēl ir iespējamas nelielas apgrozījuma korekcijas.

Viņš piebilda, ka salīdzinājumā ar laika periodu pirms pieciem gadiem, kad uzņēmums sāka darboties tādā apmērā, kā tas ir šobrīd, tika izveidota kokzāģētava "Norupe" un kompānijas atbildība sasniedza šā brīža līmeni, "Rīgas mežu" apgrozījums ir teju pieckāršojies.

Pēc Vaikuļa teiktā, apgrozījums galvenokārt audzis, pateicoties dziļākai pārstrādei un augstākas pievienotās vērtības produktu ražošanai. Daļēji apgrozījuma pieaugums ir sasniegts, pateicoties kompānijas apsaimniekoto dārzu un parku teritoriju skaita palielinājumam, tai skaitā, Lielo kapu pievienošanai apsaimniekojamo teritoriju skaitam pērn.

"Rīgas mežu" valdes loceklis atzīmēja, ka pagājušajā gadā sasniegtais apgrozījuma pieaugums uzņēmumam ir devis arī papildu peļņu, kuru kompānija ir varējusi ieguldīt dārzu un parku, kā arī "Mežaparks" attīstībā. Turklāt sasniegta arī visu laiku augstākā darba produktivitāte (apgrozījums uz vienu strādājošo)

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka"Rīgas meži" 2016.gadā strādāja ar 14,95 miljonu eiro apgrozījumu un 227 704 eiro peļņu. "Rīgas meži" reģistrēti 2008.gadā, un kompānijas pamatkapitāls - 115 156 021 eiro.

"Rīgas meži" ar 62 000 hektāriem zemes ir otrs lielākais mežu apsaimniekotājs Latvijā pēc AS "Latvijas valsts meži". Uzņēmumam pieder sēklu plantācijas, koku stādaudzētava, zāģētava "Norupe", kā arī "Rīgas mežu" atbildībā ir Mežaparks, Rīgas parki un dārzi.

LETA, Rīgas meži