“Rīgas meži” nodod donoru stafeti Rīgas domes administrācijai

Drukāt
“Rīgas meži” nodod donoru stafeti Rīgas domes administrācijai

23.08.2017

Akcijas "Donori nāk!" ietvaros otrdien Mežaparkā kopā nāca SIA “Rīgas ūdens”, SIA “Rīgas meži” un Rīgas domes administrācijas vadība. Mežaparka teritorijā bija piestājis Valsts Asinsdonoru centra mobilais autobuss, kur asinis nodeva “Rīgas mežu” darbinieki, savukārt simbolisko stafeti SIA “Rīgas meži” valdes priekšsēdētājs Aivars Tauriņš nodeva domes administrācijai Rīgas pilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča personā.

Lai gan SIA "Rīgas ūdens" darbinieku vidū asinis vai to komponentes donoru dienā vēlējās nodot teju četrdesmit darbinieku, gandrīz pusei tas tika liegts zemā hemoglobīna līmeņa vai citu veselības problēmu dēļ. Tāpēc "Rīgas ūdens" valdes priekšsēdētāja Dagnija Kalniņa pasniedza groziņu ar mellenēm - lai topošie asins donori ar to palīdzību jau savlaicīgi palielina vitamīnu daudzumu organismā.

Akciju “Donori nāk!” iesāka a/s “Latvijas gāze”, stafeti pārņēma SIA “Rīgas siltums”, pēc tam tā nonāca “Rīfas ūdens” atbildībā, bet otrdien asinis nodeva SIA “Rīgas meži”darbinieki. Akcijas simboliskā lādīte ar datiem par katra uzņēmuma darbinieku aktivitāti šajā labdarības pasākumā līdz šim glabājās “RŪ”, un otrdien uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Dagnija Kalniņa to nodeva šīs kustības turpinātājiem.