Nedēļas nogalē darbu sāk Rīgas Sniega parks Mežaparkā

Drukāt
Nedēļas nogalē darbu sāk Rīgas Sniega parks Mežaparkā

04.01.2017

Kā katru ziemu “Mežaparka” Lielās estrādes teritorijā darbu sāk ziemas atrakciju parks “Rīgas Sniega parks”, kurā no piektdienas, 6.janvāra, sāks darboties  slidotava un distanču slēpošanas trase, bet sestdien, 7.janvārī tiks atvērtas trīs kameršļūkšanas trases.

Savukārt atkarībā no apmeklētāju intereses un laika apstākļiem, “Rīgas Sniega parks” paplašinās pieejamo ziemas izklaižu piedāvājumu, ierīkojot slidošanas un distanču slēpošanas inventāra nomas punktu, kurā apmeklētājiem palīdzēs atrast atbilstošāko ekipējumu. Bet blakus nomas punktam plānots izveidot arī kafejnīca, kurā būs iespēja iegādāties karstus dzērienus un uzkodas.

 

Apmeklētājiem ar savu inventāru slidotava un distanču slēpošanas trases izmantošana ir bez maksas!

 

Darba laiks no otrdienas līdz piektdienai ir plkst. 15:00 -  21:00, sestdienās un svētdienās plkst. 11:00 – 21:00, pirmdienās – slēgts. Autotransporta iebraukšanas biļete Mežaparkā 2 EUR, piebraukšana ar auto no Viestura prospekta puses.

 

"Rīgas Sniega parka" organizatori SIA “Rīgas meži” un SIA "Cīruļkalns - atpūtas bāze" jau iepriekš brīdina: Mežaparka alejās tiek ierīkotas distanču slēpošanas trases, brauc bērni ar ragaviņām, kājām pārvietojas ģimenes ar bērniem un senioru vecuma cilvēki, būs atļauta autotransporta iebraukšana, tādēļ visi autovadītāji aicināti ievērot ceļu satiksmes noteikumus un nepārsniegt atļauto maksimālo braukšanas ātrumu 20 km/h!

 

Aktuālākā informācija: www.sniegaparks.lv

Kontakti:

Tālr.: 22006617
e-pasts: info@sniegaparks.lv