SIA “Rīgas meži” mežsargs Raimonds Migla saņem 1991. gada janvāra barikāžu dalībnieka pateicības rakstu

Drukāt
SIA “Rīgas meži” mežsargs Raimonds Migla saņem 1991. gada janvāra barikāžu dalībnieka pateicības rakstu

21.01.2016

Šā gada 20. janvārī Saeimā tika pasniegti pateicības raksti 1991. gada janvāra barikāžu dalībniekiem. Starp apbalvotajiem bija arī SIA “Rīgas meži” Daugavas mežniecības mežsargs Raimonds Migla.

Foto: F64

Atzīmējot 25. gadskārtu kopš 1991. gada janvāra barikāžu notikumiem, pateicības rakstus barikāžu dalībniekiem Saeimas nama Sarkanajā zālē pasniedza Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece. Pats Raimonds Migla atceras, ka tolaik viņš kopā ar saviem kaimiņiem, patriotisma jūtu vadīts, devies uz Rīgu, kur Vecrīgā un Doma laukumā stāvējis plecu pie pleca kopā ar pārējiem barikāžu dalībniekiem.

Pateicības rakstu barikāžu dalībniekam piešķir par 1991. gada janvārī un augustā parādīto drošsirdību, pašaizliedzību un iniciatīvu, par ieguldījumu organizatoriskajā un apgādes darbā, kā arī par barikāžu dalībnieku morālo un materiālo atbalstīšanu. To piešķir tikai tādai personai, kas nav apbalvota ar 1991. gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīmi. 

Ar 1991. gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīmi jau ir apbalvoti vairāk nekā 30 tūkstoši cilvēku. Taču, ņemot vērā aizvien lielo cilvēku interesi godināt un izteikt pateicību par paveikto, Barikāžu piemiņas zīmes valde nolēma iedibināt barikāžu dalībnieka pateicības rakstu.

SIA “Rīgas meži” apsveic savu darbinieku Raimondu Miglu ar saņemto apbalvojumu un izsaka atzinību par pirms 25 gadiem paveikto.

 

Informācija: Saeimas Preses dienests