Rīgas Sniega parks Mežaparkā paplašinās

Drukāt
Rīgas Sniega parks Mežaparkā paplašinās

14.01.2016

Ņemot vērā apmeklētāju lielo interesi, “Mežaparka” Lielās estrādes teritorijā izveidotais “Rīgas Sniega parks” paplašina pieejamo ziemas izklaižu piedāvājumu.

Foto: F64


Aktuālākā informācija: www.sniegaparks.lv

Jau kopš svētdienas, 10. janvāra pēcpusdienas parkā ierīkots slidošanas un distanču slēpošanas inventāra nomas punkts. Nomas punktā pieejami 100 slidu pāri no 27. līdz 47 izmēram. Tiek piedāvāti arī 50 slēpju komplekti garumā no 90 līdz 207 cm un apavi no 25. līdz pat 48. izmēram. Zinošs personāls palīdzēs ikvienam atrast atbilstošāko ekipējumu.

Apmeklētājiem ar savu inventāru slidotava un distanču slēpošanas trases izmantošana ir bez maksas!

Blakus nomas punktam izveidota arī kafejnīca, kurā ir iespēja iegādāties karstus dzērienus un uzkodas.

Gatavojoties nedēļas nogalei, apmeklētāju ērtībai iegādātas papildus kameršļūkšanas kameras. Tiek gatavota arī vēl viena kameršļūkšanas trase papildus trim jau esošajām.

Darba laiks:

no otrdienas līdz piektdienai plkst. 15:00 -  21:00

sestdienās un svētdienās plkst. 11:00 – 21:00

Pirmdienās - slēgts.

Ieeja parkā pa estrādes vārtiem Nr. 5.

 

Iebraukšanas biļete Mežaparkā ar autotransportu - 2 EUR.

 

"Mežaparka" alejās ierīkotas distanču slēpošanas trases. Pa parka teritoriju pārvietojas ģimenes ar bērniem un senioru vecuma cilvēki, brauc bērni ar ragaviņām un atļauta arī autotransporta iebraukšana. Tādēļ  "Rīgas Sniega parka" organizatori SIA "Cīruļkalns - atpūtas bāze" un SIA “Rīgas meži” aicina visus apmeklētājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus un autovadītājiem nepārsniegt atļauto maksimālo braukšanas ātrumu 20 km/h!

 

Kontakti:

Tālr.: 22006617
e-pasts: info@sniegaparks.lv