Apsveikts izstādes "Iepazīsties - koks!" 30000. apmeklētājs

Drukāt
Apsveikts izstādes

22.12.2015

Šā gada 21. decembrī "Mežaparka" Lielās estrādes telpās tika sveikts Latvijas meža un kokrūpniecības nozares izstādes "Iepazīsties - koks!" 30 000. apmeklētājs kopš izstādes atklāšanas 2012. gadā.Fotogalerija: Izstādes "Iepazīsties - koks!" 30 000. apmeklētāja sveikšana, 21.12.2015. Foto: F64

“Iepriekšējo četru gadu laikā izstādi pārsvarā ir apmeklējušas skolēnu grupas. Mēs esam gandarīti, ka īpašais 30 000. apmeklētājs pārstāv jauniešu – uzņēmēju kustību “Junior Achievement Latvia”, kuri Latvijā popularizē skolēnu mācību uzņēmumus (SMU), un kuru ražotie koksnes produkti ir redzami izstādē. Meža nozares turpmākā izaugsme būs atkarīga no jaunām idejām un jauniem koksnes produktiem. Mēs liekam lielas cerības uz šodienas aktīvajiem jauniešiem, ka viņi spēs audzēt Latvijas nozīmīgākā dabas resursa – meža – vērtību,” uzsver izstādes “Iepazīsties – Koks!” uzturētāju biedrības “Zaļās mājas” vadītājs Kristaps Ceplis.
Izstādes idejas autors, SIA “Rīgas meži” valdes priekšsēdētājs Aivars Tauriņš svinīgajā pasākumā pauda gandarījumu, ka pirms četriem gadiem meža nozares pārstāvji spēja vienoties par šāda unikāla projekta īstenošanu, kas veiksmīgi pilda sabiedrības izglītošanas funkciju par Latvijai tik nozīmīgo meža nozari.
Zemkopības ministrijas Meža departamenta direktors Arvīds Ozols no savas puses uzsvēra, ka Latvijas SMU kustība ir unikāla Eiropas mērogā ar to, ka Latvijas skolēnu firmas visaktīvāk izvēlās strādāt ar koku. Tas vieš pārliecību par labām nozares attīstības perspektīvām.


Izstāde "Iepazīsties - koks!" Lielās estrādes telpās darbojas katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 15.30, iepriekš savu vizīti piesakot pa tālruni 26594141 vai e-pastu: koksirlabs@koksirlabs.lv

Izstāde gida pavadībā visām grupām ir bez maksas!

Meža un kokrūpniecības nozares izstādē "Iepazīsties - koks!" iespējams uzzināt par meža audzēšanas vēsturi Latvijā, dabas procesiem, kas ietekmē Latvijas meža struktūru, un zinātnes sasniegumiem, kas sekmē ātrāku, produktīvāku un veselīgāku meža augšanu nākotnē. Tāpat liela uzmanība tiek veltīta koksnei kā modernam materiālam, kas ir piemērots ne tikai mēbeļu vai māju izgatavošanai, bet arī apģērba, auto detaļu, sporta inventāra un pat pārtikas produktu radīšanai.

Vairāk informācijas: www.koksirlabs.lv