„Mežaparkā” atklāts Ziemassvētku eglīšu labirints

Drukāt
„Mežaparkā” atklāts Ziemassvētku eglīšu labirints

04.12.2015

SIA „Rīgas meži” šogad piedalās Rīgas pilsētas vides objektu festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš”, piedāvājot iedzīvotājiem vēl nebijušu aktivitāti – eglīšu labirintu, kas atrodas Lielās estrādes nožogotajā teritorijā (ieeja caur 4. vārtiem). Ekspozīcija apskatāma no 2015. gada 4. decembra līdz 2016. gada 10. janvārim.

Foto: F64

Fotogalerija: "Ziemassvētku Betlēmes stāsts" un Eglīšu labirints "Mežaparkā", 2015. g. decembris

Tuvojoties kultūras un atpūtas parka “Mežaparks” 115 gadu jubilejai, kas tiks svinēta nākamgad, SIA “Rīgas meži” iepriecina Rīgas iedzīvotājus un viesus ar vēl nebijušu aktivitāti – Ziemassvētku eglīšu labirintu.

Dažādu koku stādījumu labirinti ir iecienīti visā pasaulē. Tiem nereti piedēvē nomierinošas un harmonizējošas īpašības. Mēdz uzskatīt, ka koku labirintiem piemīt dziedinošs spēks.

“Mežaparka” eglīšu labirintu veido 200 eglītes, kas sagatavotas, tīrot meža stigas un ceļmalas. Labirinta galapunktā apmeklētājus sagaidīs pārsteigums – ikvienam bērnam būs iespēja ar dažādu krāsu gaismas diožu palīdzību „iekrāsot” Ziemassvētku egles rotājumus paša izvēlētās krāsās.

“Mežaparka” eglīšu labirinta idejas autors ir SIA “Rīgas meži”, bet līdzautore – rīdziniece Ineta Zalāne.


Plašāka informācija - SIA “Rīgas meži” mājas lapā www.rigasmezi.lv un “Mežaparka” “Facebook” lapā www.facebook.com/parksmezhaparks.

 

Informāciju sagatavoja: Inese Vikļuka, SIA “Rīgas meži” kultūras projektu vadītāja, inese.vikluka@riga.lv