Izraudzīta Rīgas Ziemassvētku egle

Drukāt
Izraudzīta Rīgas Ziemassvētku egle

23.11.2015

Šā gada 23. novembrī Rīgas domes priekšsēdētājs N. Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks A. Ameriks kopā ar SIA „Rīgas meži” pārstāvjiem un žurnālistiem apmeklēja uzņēmuma Tīreļu mežniecību, lai izraudzītos vienu no Rīgas galvenajām Ziemassvētku eglēm.

Fotogalerija: Rīgas mērs izraugās Rīgas Ziemassvētku egli Tīreļu mežniecībā, 23.11.2015. Foto: F64

Pasākumu ar muzikālu priekšnesumu ieskandināja Rīgas
Centra humanitārās vidusskolas skolēni, kuri pagājušajā pavasarī piedalījās Ziemassvētku eglīšu stādīšanas talkā.

Tīreļu mežniecībā izvēlētā egle uz Pirmo Adventi tiks greznota 11. novembra krastmalā (tuvāk Akmens tiltam). Šī egle ir 11,5 m gara un iestādīta pagājušā gadsimta 60. gados. Pasākuma nobeigumā tika iestādītas 80 jaunas eglītes, kas turpmāk augs šogad izvēlētās Rīgas Ziemassvētku egles vietā.

Šāds Ziemassvētku egļu izraudzīšanās pasākums Rīgai piederošajos mežos tradicionāli norisinās katru gadu, un uz to vienmēr tiek pieaicināti viesi. Iepriekšējos gados pasākumā piedalījušās folkloras kopas, jauniešu koris „Kamēr…”, Latvijas hokeja fanu organizācija, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvji, kā arī daudzi kultūras un sociālās jomas darbinieki.


Informāciju sagatavoja: Viktors Smirnovs, RD Sabiedrisko attiecību nodaļa, tālrunis: 29324698; e-pasts: viktors.smirnovs@riga.lv