Meža stādīšanas sacensības 9.maijā

Drukāt
Meža stādīšanas sacensības 9.maijā

14.05.2012

Šā gada 9.maijā SIA "Rīgas meži" profesionālās meistarības sacensību ietvaros Olaines-Tīreļu mežniecībā notika meža stādīšanas sacensības. Sacensībās piedalījās 12 komandas četru cilvēku sastāvā no mežniecībām un iecirkņiem, kā arī komandas no Mežsaimniecības daļas, "Rīgas dārziem un parkiem" un kokaudzētavas "Norupe".

Foto: J.Vazdiķis

Fotogalerija: Meža stādīšanas sacensības 9.maijā

Sacensības atklāja SIA "Rīgas meži" valdes priekšsēdētājs Aivars Tauriņš. Sacensību galvenais tiesnesis Juris Buškevics iepazīstināja klātesošos ar sacensību nolikumu un atbildēja uz jautājumiem par sacensību norisi. Tad sacensību dalībnieki, apgādāti ar stādāmajiem stobriem un priežu stādiem, devās stādīt mežu sagatavotajā platībā. Mežniecību darbinieki palīdzēja ar padomu, kā arī praktiski parādīja, kā pareizi veikt stādīšanu.
Pēc trenēšanās dalībnieki ieņēma starta vietas marķētajās vagās un, atskanot starta šāvienam, sāka sacensības. Spriedzes pilnajā klusumā, skanot stādāmo stobru klikšķiem, dalībnieki virzījās pa marķētajām vagām.
Pēc noteiktā kontrollaika (10 minūtēm) stādīšana tika pārtraukta. Dalībnieki devās pusdienu pauzē, bet tiesnešu komanda - izvērtēt sacensību rezultātus.


Pievienotie faili