Noslēgušās kārtējās sacensības BMX trasē "Mežaparks"

Drukāt
Noslēgušās kārtējās sacensības BMX trasē

21.09.2011

Nedēļas nogalē BMX trasē "Mežaparks" norisinājās sacensības BMX riteņbraukšanā. 17. septembrī notika Rīgas BMX kausa izcīņa, bet 18. septembrī - pēdējais BMX Grand Prix Latvia posms.

Foto: F64

Sestdien, 17. septembrī, BMX trasē "Mežaparks" Ostas prospektā 7 risinājās Rīgas kausa izcīņas sacensības BMX. Sacensības sākās plkst. 14.00, bet treniņbraucieni notika jau no plkst. 12.00.

Sacensībās par Rīgas kausu cīnījās 116 BMX braucēji 13 vecuma grupās, un tajās varēja piedalīties  dalībnieki gan ar BMX licencēm, gan bez tām. Uz starta stājās gan vietējie Latvijas sportisti, gan viesi no Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Apgāžot priekšstatu, ka BMX ir tikai vīru sporta veids, trasē devās arī meitenes.

Rīgas BMX kausa izcīņa klubu kopvērtējumā:

1. RRS Rīgas Favorīts

2. BMX klubs Tālava

3. BMX klubs Smiltene

Rīgas BMX kausa izcīņas sacensības atbalstīja Rīgas dome. Tās organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) sadarbībā ar biedrību „Sporta klubs „Rīgas favorīts””.


 

Svētdien, 18. septembrī, BMX trasē "Mežaparks" notika sestais un pēdējais BMX Grand Prix Latvia posms. Tajā piedalījās 146 braucēji 17 vecuma grupās.

BMX Grand Prix Latvia ir prestižs starptautisks BMX sacīkšu seriāls sešos posmos dažādās Latvijas trasēs. Katrs no posmiem norisinās saskaņā ar UCI ranga 5.kategoriju. Sacensības organizēja Latvijas riteņbraukšanas federācija. Sacensības sākās plkst. 12.00, bet treniņbraucieni - plkst. 10.00.