“Rīgas Meži” ziedos Ukrainai 10 000 eiro

Drukāt
“Rīgas Meži” ziedos Ukrainai 10 000 eiro

13.12.2022

Turpinot palīdzēt Ukrainai cīņā pret Krievijas agresiju, Rīgas domes sēdē, šodien, 14.decembrī, tika atbalstīts pašvaldības kapitālsabiedrības “Rīgas Meži” lūgums ziedot 10 000 eiro no uzņēmuma līdzekļiem kara postītajai valstij un tās iedzīvotājiem.

Atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam, kā arī ievērojot Rīgas domes un uzņēmuma padomes lemto, “Rīgas Mežu” palīdzība tiks sniegta, ziedojot finanšu līdzekļus fondam “Ziedot.lv”.

Nodibinājums “Ziedot.lv” jau kopš Krievijas iebrukuma un kara sākuma Ukrainā operatīvi, uzticami un caurskatāmi sniedz atbalstu postā nonākušajiem. 

Plašāka informācija par Rīgas domes sēdē, 14.12.2022. izskatīto 3.darba kārtības jautājumu: https://www.riga.lv/lv/darba-kartiba.

 

Par “Rīgas Mežiem”

SIA “Rīgas Meži” ir 2008.gadā dibināts pašvaldības uzņēmums. Tas rūpējas par 62 000 ha mežiem, 399 ha Rīgas parkiem un apstādījumiem (125 objekti), kā arī par kultūras un atpūtas parku “Mežaparks” (385 ha) un par šo teritoriju ilgtspējīgu attīstību, bioloģisko daudzveidību un pieejamību sabiedrībai.


Uzņēmumā ir Daugavas, Gaujas, Katrīnas, Rīgas un Tīreļu mežniecības, kā arī kokaudzētava “Norupe” un kokzāģētava “Norupe”. Uzņēmums īsteno vides izglītības programmu “Zaļā klase”.


“Rīgas Mežu” objekti atrodas Rīgas un Jūrmalas pilsētu, kā arī Ādažu, Ķekavas, Limbažu, Mārupes, Ogres, Olaines, Ropažu, Salaspils un Siguldas novadu teritorijās.


Uzņēmums ievēro labas korporatīvās pārvaldības principus. “Rīgas Meži” ieguvuši starptautiskus sertifikātus, kas apliecina videi draudzīgu, ekonomiski pamatotu, sociāli atbildīgu un ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu.


2021.gada septembrī "Rīgas Mežiem" Uzņēmumu reģistrā ir reģistrēts nacionālajai drošībai nozīmīgas komercsabiedrības statuss. Savukārt 2021.gada decembrī uzņēmums pievienojās biedrības “Sabiedrība par atklātību – Delna” un “CSR Latvia” iniciatīvai “Nulles tolerance pret korupciju”.


2022.gadā “Rīgas Meži” pirmo reizi uzņēmuma vēsturē piedalījās Ilgtspējas indeksā un ieguva Sudraba kategorijas balvu.

 

Papildinformācijai:

Ieva Bērziņa

“Rīgas Mežu”

Stratēģiskās komunikācijas un sabiedrisko attiecību daļa

29215857

Ieva.Berzina@rigasmezi.lv

www.rigasmezi.lv

https://www.facebook.com/RigasMezi

LGR Blok ne najden: [google_analytics]
Current category is: [Jaunumi]. ID: [48]