“Rīgas Meži” aicina izzinošās pastaigās iepazīt Rīgas parku stāstus

Drukāt

13.06.2022

Rīgas parki ir kā liels botāniskais dārzs ar unikāliem pasaules līmeņa koku un krūmu stādījumiem. Pašlaik parkos ir īsts ziedoņa laiks, tādēļ “Rīgas Meži” piedāvā izzinošas pastaigas un aicina tās neatlikt uz vēlāku laiku! Koki un citi augi, kuri ir ziedos tieši tagad, nākamreiz ziedēs tikai pēc gada!

Izzinošām pastaigas vada “Rīgas Mežu” vides projektu vadītāja un galvaspilsētas parku audio gidu autore Anitra Tooma.

Pastaigu laiks un apskates vietas:


  • Pirmdien, 13.jūnijā no plkst.18.00 – 19.00: vecākais Rīgas parks – Viesturdārzs
  • Otrdien, 14.jūnijā no plkst.12.00 – 13.00: Vērmanes dārzs un Operas skvērs
  • Trešdien, 15.jūnijā no plkst.18.00 – 19.00: Kronvalda parks un Esplanāde
  • Ceturtdien, 16.jūnijā no plkst.18.00 – 19.00: Kanālmalas apstādījumi no Operas un līdz Bastejkalnam
  • Piektdien, 17.jūnijā no plkst.18.00 – 19.00: Vērmanes dārzs un Operas skvērs

Izzinošajām pastaigām iespējams pieteikties un saņemt sīkāku informāciju, rakstot e-pastu: anitra.tooma@rigasmezi.lv.


Izzinošās nodarbības ir maksas pakalpojums, bet cenas ir ļoti demokrātiskas. Cenrādis atrodams: https://rigasmezi.lv/lv/vides_izglitibas_programma_zala_klase/cenradis/.


Izzinošā pastaiga notiks, ja grupā būs vismaz 10 cilvēku.


Par SIA “Rīgas Meži”

SIA “Rīgas Meži” ir 2008. gadā dibināts pašvaldības uzņēmums, kas apsaimnieko galvaspilsētai piederošos mežus, dārzus un parkus. Uzņēmums pārziņā ir 62 000 ha meži, 399 ha galvaspilsētas parki un apstādījumi (125 objekti), kā arī kultūras un atpūtas parks “Mežaparks” (385 ha). “Rīgas Meži” rūpējas par šo teritoriju ilgtspējīgu attīstību, bioloģisko daudzveidību un pieejamību sabiedrībai.


Uzņēmumā ir Daugavas, Gaujas, Katrīnas, Rīgas un Tīreļu mežniecības, kā arī kokaudzētava un kokzāģētava “Norupe”. Uzņēmums īsteno vides izglītības programmu “Zaļā klase”. “Rīgas Mežu” objekti atrodas Rīgas un Jūrmalas pilsētu, kā arī Ādažu, Ķekavas, Limbažu, Mārupes, Ogres, Olaines, Ropažu, Salaspils un Siguldas novadu teritorijās.


Uzņēmums ievēro labas korporatīvās pārvaldības un ilgtspējas principus. Tam ir FSC (Forest Stewardship Council) un PEFC (Programme of the Endorsement of Forest Certification) sertifikāti. Tie apliecina atbildīgu mežu apsaimniekošanu, kā arī to, ka mežu produkcija sabiedrībai sniedz sociālos, vides un ekonomiskos ieguvumus.


2021.gada septembrī “Rīgas Mežiem” Uzņēmumu reģistrā ir reģistrēts nacionālajai drošībai nozīmīgas komercsabiedrības statuss. Savukārt 2021.gada decembrī uzņēmums pievienojās biedrības “Sabiedrība par atklātību – Delna” un “CSR Latvia” iniciatīvai “Nulles tolerance pret korupciju”.

 

Papildinformācijai:

Ieva Bērziņa

SIA “Rīgas Meži”

Stratēģiskās komunikācijas un sabiedrisko attiecību daļa

Tālrunis: 29215857

E-pasts: Ieva.Berzina@riga.lv

www.rigasmezi.lv