“Rīgas Meži” aicina uzņēmējus un vietējos ražotājus pieteikties vasaras tirdzniecības vietu izsolei galvaspilsētas dārzos un parkos

Drukāt
“Rīgas Meži” aicina uzņēmējus un vietējos ražotājus pieteikties vasaras tirdzniecības vietu izsolei galvaspilsētas dārzos un parkos

13.04.2022

“Rīgas Meži” aicina uzņēmējus un vietējos ražotājus līdz 2022.gada 22.aprīlim pieteikties zemes gabalu nomas tiesību izsolei tirdzniecībai šajā vasarā uzņēmuma apsaimniekotajos parkos un apstādījumos abos Daugavas krastos. 

Vasaras tirdzniecības vietas tiek piedāvātas Arkādijas parkā, Esplanādes parkā, Kanālmalā, Kronvalda parkā, Lemešu un Gobas ielu krustojuma apstādījumos, Līvu laukumā, Lucavsalā, Māras dīķa apstādījumos, Pēterbaznīcas skvērā, Uzvaras parkā, Vērmanes dārzā un Viesturdārzā.

 

“Rīgas Mežu” daļas “Dārzi un parki” vadītāja Irisa Janevica norāda, ka šī ir lieliska iespēja uzņēmējiem un pašmāju ražotājiem: “Gan pilsētas centrā, gan Pārdaugavā, kas vasarā ir iecienītas rīdzinieku un pilsētas viesu uzturēšanās vietas, svarīgi nodrošināt atbilstošus pakalpojumus. Tādēļ piedāvājam tirdzniecības vietas un ceram uz ražotāju un uzņēmēju radošajām idejām! Vēlamies, lai Rīgas dārzu, parku un apstādījumu vasara ir vēl krāšņāka, interesantāka, ērtāka – lai pieejamie pakalpojumi rosina cilvēkus pēc iespējas ilgāku laiku pavadīt svaigā gaisā un aktīvās nodarbēs.”

 

Izsolē pieejama 41 tirdzniecības vieta, to platība ir no 2,25 līdz 15 m2. Tajās iespējama ēdiena, t.sk. pašu audzētu augļu, saldējuma u.c., bezalkoholisko dzērienu, kā arī ziedu, pašu izgatavotu mākslas un amatniecības priekšmetu tirdzniecība.

 

Tirdzniecības vietu nomas termiņš ir no 2022.gada 1.jūnija līdz 2022.gada 30.septembrim. Vienlaikus, lai veicinātu uzņēmēju piesaisti un ilgtermiņa sadarbību, nomas nosacījumi paredz arī iespējas pagarināt līgumu līdz 2023.gada 1.martam.

 

Informācija par tirdzniecības vietām, preču sortimentu, kā arī izsoles nolikums atrodams šeit: https://rigasmezi.lv/lv/aktualitates/izsoles/?doc=11921.

 

Mutiskā izsole notiks 2022.gada 27.aprīlī, plkst. 11.00 SIA “Rīgas Meži” birojā, O.Vācieša ielā 6 k-1. Atbilstoši izsoles nolikumam, katru dalībnieku izsolē drīkstēs pārstāvēt tikai viena fiziska persona.

 

Par SIA “Rīgas Meži”

SIA “Rīgas Meži” ir 2008.gadā dibināts pašvaldības uzņēmums, kas apsaimnieko galvaspilsētai piederošos mežus, dārzus un parkus. Rīga ir lielākā Eiropas pilsēta – mežu īpašniece un viena no lielākajām mežu īpašniecēm Latvijā. 

 

“Rīgas Mežiem” ir Daugavas, Gaujas, Katrīnas, Rīgas un Tīreļu mežniecības, kā arī kokaudzētava un kokzāģētava “Norupe”. Uzņēmums īsteno vides izglītības programmu “Zaļā klase”; “Rīgas Mežu” pārziņā ir arī kultūras un atpūtas parks “Mežaparks”. 

 

Uzņēmuma objekti atrodas Rīgas un Jūrmalas pilsētu, kā arī Ādažu, Ķekavas, Limbažu, Mārupes, Ogres, Olaines, Ropažu, Salaspils un Siguldas novadu teritorijās.

 

Uzņēmums pārvalda 62 000 ha mežu, 399 ha dārzu, parku, skvēru un apstādījumu (125 objekti). “Rīgas Meži” rūpējas par šo teritoriju ilgtspējīgu attīstību, bioloģisko daudzveidību un pieejamību sabiedrībai. 

 

“Rīgas Meži” ievēro labas korporatīvās pārvaldības un ilgtspējas principus. Uzņēmumam ir FSC (Forest Stewardship Council) un PEFC (Programme of the Endorsement of Forest Certification) sertifikāti. Tie apliecina atbildīgu mežu apsaimniekošanu, kā arī to, ka mežu produkcija sabiedrībai sniedz sociālos, vides un ekonomiskos ieguvumus. 

 

2021.gada septembrī “Rīgas Mežiem” Uzņēmumu reģistrā ir reģistrēts nacionālajai drošībai nozīmīgas komercsabiedrības statuss. Savukārt 2021.gada decembrī uzņēmums pievienojās biedrības “Sabiedrība par atklātību – Delna” un “CSR Latvia” iniciatīvai “Nulles tolerance pret korupciju”.

 

Papildinformācijai:

Ieva Bērziņa

SIA “Rīgas Meži”

Stratēģiskās komunikācijas un sabiedrisko attiecību daļa

Tālrunis: 29215857

E-pasts: Ieva.Berzina@riga.lv

www.rigasmezi.lv