“Rīgas meži” aicina sociālajos tīklos dalīties ar fotogrāfijām no “Mežaparka”, lai veidotu digitālu izstādi “Mans Mežaparks”

Drukāt
“Rīgas meži” aicina sociālajos tīklos dalīties ar fotogrāfijām no “Mežaparka”, lai veidotu digitālu izstādi “Mans Mežaparks”

11.05.2021

Svinot kultūras un atpūtas parka “Mežaparks” 120 gadus, pašvaldības uzņēmums “Rīgas meži” aicina ikvienu piedalīties digitālo fotogrāfiju izstādē par kultūras pasākumiem, koncertiem, sporta nodarbībām un aktivitātēm, kas apmeklētas “Mežaparkā”!

Šogad “Mežaparks” – Rīgas zaļā sirds – svin apaļu jubileju klusā laikā, kad  klātienes svinēšana jāatliek, taču virtuāli izdzīvot prieka brīžus var ik dienu! Uzņēmums aicina pārskatīt “Mežaparkā” uzņemtās fotogrāfijas un dalīties ar tām sociālajos tīklos, klāt pievienojot tēmturi #MansMežaparks. Tās tiks sadalītas dažādās tēmās, un par katru tēmu Facebook lapā “Kultūras un atpūtas parks “Mežaparks”” tiks veidota digitāla izstāde.

No Facebook, Instagram un Twitter iesūtītajām fotogrāfijām ar datorprogrammas palīdzību tiks izlozēti autori, kam uzņēmums dāvinās Rīgas ekotūrisma ceļvedi “Mežaparks”.

Parkā katru gadu notikuši dažādi pasākumi – Lieldienas Rīgas viesiem, zaļumballes, brīvdabas teātra izrādes, operas, koncerti un sporta aktivitātes. Te 2014. gadā sabrauca Pasaules Koru olimpiādes dalībnieki, pirms trīs gadiem 60 000 cilvēku dziedāja līdzi “Prāta Vētrai”, un jau divas reizes rīkoti Baltijas valstīs vienīgie Starptautiskie trīsdimensiju mākslas festivāli “Rīgas ilūzijas ”, kur vasaras sezonā pasaules vadošo 3D mākslinieku gleznojumus uz asfalta apskatīja vairāk nekā 200 000 cilvēku. “Mežaparks” ar nepacietību gaida, kad mūsu ikdiena ieies vecajās sliedēs, lai atkal satiktos un kopā piedzīvotu prieka mirkļus un pozitīvas emocijas pasākumos “Mežaparkā”!

Aktuālā informācija Facebook lapā “Kultūras un atpūtas parks “Mežaparks””.

 

Informāciju sagatavoja Elizabete Ronija Dreimane, SIA “Rīgas meži” sabiedrisko attiecību speciāliste