Iepazīsies ar Rīgas sniega parka sportiskajām aktivitātēm Mežaparka Lielās estrādes jaunizbūvētajā skatītāju laukā

Drukāt

03.01.2019

Piektdien, 4. janvārī, plkst.11:00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Burovs un uzņēmuma “Žagarkalns īpašnieks Juris Žagars iepazīsies ar Rīgas sniega parka sportiskajām aktivitātēm Mežaparka Lielās estrādes jaunizbūvētajā skatītāju laukā.

Sanāksmē piedalīsies arī Mežaparka Lielās estrādes būvkompānijas LNK, RERE projektu direktors Valdis Koks, arhitekti Juris Poga un Austris Mailītis, kā arī Rīgas domes Īpašuma departamenta un Mežaparka apsaimniekotāja pašvaldības uzņēmuma Rīgas Meži vadība un atbildīgie speciālisti.

Rīgas sniega parks ir izveidots Mežaparka Lielās estrādes jaunizbūvētajā skatītāju laukā, kas jau sākotnēji konstruēts tā, lai tajā varētu tikt ierīkotas ziemas atrakcijas. Tajā ir noņemti soli un, pateicoties saražotajam sniegam, izveidota kameršļūkšanas atrakcija ar vairākām trasēm.

Mežaparka Lielās estrādes pārbūve noritēs divās daļās - līdz 2020.gada 18.jūnijam, pirms XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem; un līdz 2023.gadam, kad Dziesmu un deju svētki atzīmēs 150. gadadienu.

Aicinām piedalīties plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus! Tiekamies Mežaparka Lielajā estrāde pie 7. ieejas vārtiem objektā. Jūsu ērtībām līdz plkst.10.15 pie domes ēkas RTU pusē gaidīs mikroautobuss, kas nogādās uz Mežaparku un atpakaļ.

Automašīnas iebraukt parka teritorijā varēs no Viestura prospekta puses. Uzmanību! Parka teritorijā atļautais maksimālais braukšanas ātrums ir 20 km/h.